AWD Solei 02191517 Сад за сапун

170 ден

Карактеристики

Димензија

3×13.5×9.5cm

Состав

ABS-Пластика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Solei

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Solei 02191517 Сад за сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *