AWD02190994 Perla WC-четка

1.300 ден

Карактеристики

Димензија

37.5x13x13cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02190994 Perla WC-четка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *