AWD02091296 Закачалки Сет/2 парчиња

300 ден

Карактеристики

Димензија

5.5×4.5x3cm

Состав

не'рѓосувачки челик

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02091296 Закачалки Сет/2 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *