Alcaplast A150P Пумпа за казанче

310 ден

Шифра: 9164 Категории: ,

Карактеристики

Потекло

Чешка

Производител

Alcaplast

Состав

PVC

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Alcaplast A150P Пумпа за казанче”