fbpx

Ја изгубивте вашата лозинка? Ве молиме внесете го Вашето корисничко име или е-пошта. Ќе добиете линк на вашата е-пошта со цел да ја креирате нова лозинка.

ИЗВЕСТУВАЊЕ

Согласно мерките и препораките на Владата и Министерството за здравје, Мега салонот во Скопје, продавницата и складот на локација Куманово 2/ул. Јоско Илиевски, Мега салонот и складот на локација Куманово 1/Нас. Карпош, 1300 Куманово ќе работат со скратено работно време од пон-саб: 08ч-15ч

 

ЗАТВОРИ

Категории

Додади во кошничка