ZG-912 Фен за раце

9.530 ден

Шифра: 6402 Категории: , , , Ознака:

Карактеристики

Состав

Инокс со полирана површина

Моќност

2300W.

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “ZG-912 Фен за раце”