XPS подлога 5mm

40 ден

Единична мера: m²

Карактеристики

Боја

Зелена

Дебелина

5 mm

Димензија

1.19m x 0.84m

Пакување

25 табли

Потекло

Турција

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “XPS подлога 5mm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *