Weber F-601 Profi Универзално лепило за сите типови плочки и гранитни плочки на минерална основа

345 ден

За внатрешна и надворешна употреба.
Се препорачува за гранитни плочки.
Отпорен на влага.
Отпорен на мраз.
Отпорен на замрзнување, постојано мокрење и температурни разлики.
Дава сила на површината изложена на тешки предмети, полици, машини и поголема фреквенција на луѓе.
Dust Free-технологија го минимизира ослободувањето на прашината при работа.

Карактеристики

Боја

Сива

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Пакување

25 kg

Потекло

Бугарија

Производител

Weber-Saint Gobain

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Weber F-601 Profi Универзално лепило за сите типови плочки и гранитни плочки на минерална основа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *