AWD02020218 WC-четка

630 ден

Карактеристики

Димензија

38.5x9x9cm

Состав

не'рѓосувачки челик

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD02020218 WC-четка”