AWD02021444 WC-четка

410 ден

Карактеристики

Димензија

35x10x10cm

Состав

боен метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD02021444 WC-четка”