AWD02020007 WC-четка

430 ден

Карактеристики

Димензија

38.5×9.6×9.6cm

Состав

не'рѓосувачки челик

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02020007 WC-четка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *