AWD02020005 WC-четка

910 ден

Карактеристики

Димензија

42x9x9cm

Состав

хормиран метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02020005 WC-четка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *