Попуст!

Влезна врата Елит клас антрацит десна 97x203cm

16.267 ден

 • Надворешен панел: медијапан ПВЦ фолија 10mm
 • Внатрешен панел: медијапан 10 mm
 • Крило:рамка од челичен лим 1,2 mm, камена волна и профил
 • Надворешен перваз 9х9х9 cm црн
 • Внатрешен перваз (шток) 4х4х4 cm црн
 • Горна брава ДАФ класична со три клуча
 • Долна брава ДАФ кодиран со три клуча црна
 • Тропалка-нема
 • Шпионско око
 • Квака од внатречна страна
 • Долга црна рачка на влечење
 • Стакло -нема
 • 10% попуст за сопствен транспорт

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Влезна врата Елит клас антрацит десна 97x203cm”