Попуст!

Влезна врата Elit Кафеава Сарухан лева 97х203 cm

16.266 ден

 • Надворешен панел: медијапан 10mm
 • Внатрешен панел: медијапан 10 mm
 • Крило:рамка од челичен лим 1,2 mm, камена волна и профил
 • Надворешен перваз 9х9х9 cm црн
 • Внатрешен перваз (шток) 4х4х4 cm црн
 • Горна брава ДАФ класична со три клуча
 • Долна брава ДАФ кодиран со три клуча црна
 • Тропалка-нема
 • Шпионско око
 • Квака од внатречна страна
 • Долга црна рачка на влечење
 • Стакло -нема
Шифра: 9535 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

97х203cm

Пакување

парче

Потекло

Турција

Состав

MDF, Челик

Боја

Дрво

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Влезна врата Elit Кафеава Сарухан лева 97х203 cm”