Попуст!

Влезна врата 805 Танганика лева 97х203cm

13.791 ден

 • Надворешен панел: медијапан  10mm
 • Внатрешен панел: медијапан 10 mm
 • Боја : танганика
 • Крило:рамка од челичен лим 1,2 mm, камена волна и профил
 • Надворешен перваз 9х9х9 cm црн
 • Внатрешен перваз (шток) 4х4х4 cm црн
 • Горна брава ДАФ класична со три клуча сива
 • Долна брава ДАФ кодиран со три клуча сива
 • Тропалка-сива
 • Шпионско око-сиво
 • Квака од внатрешна страна сива
 • Долга црна рачка на влечење сива
 • Стакло -нема
 • 10% попуст за сопствен транспорт

Карактеристики

Димензија

97х203cm

Пакување

парче

Потекло

Турција

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Влезна врата 805 Танганика лева 97х203cm”