Lavish Impex Opera Crema 60×60

1.015 ден

Единична мера: m²

Карактеристики

Производител

Lavish Impex

Димензија

60×60 cm

Дебелина

10mm

Употреба

Надвор-ѕид, внатре-под

Колекција

Opera

Состав

Вештачки гранит

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Завршна обработка

Cјајна

Потекло

Индија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Lavish Impex Opera Crema 60×60”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *