Turkuaz Noura 008700 моноблок со тарет

12.300 ден

Во цената е вклучен soft close капак

Шифра: 4716 Категорија

Карактеристики

Димензија

620х345хh760mm

Потекло

Турција

Производител

Turkuaz

Употреба

симплон/балтик

Состав

керамика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Turkuaz Noura 008700 моноблок со тарет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *