Turkuaz Noura 008700 моноблок со тарет

9.500 ден

Во цената е вклучен soft close капак

Шифра: 4716 Category:

Карактеристики

Димензија

620х345хh760mm

Потекло

Турција

Производител

Turkuaz

Употреба

симплон/балтик

Состав

керамика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Turkuaz Noura 008700 моноблок со тарет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *