Turkuaz Mona моноблок 008000 со тарет

16.260 ден

Во цената е вклучен soft close капак

Шифра: 4315 Категорија

Карактеристики

Димензија

675x335xh810mm

Колекција

Mona

Потекло

Турција

Производител

Turkuaz

Употреба

симплон/балтик

Состав

керамика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Turkuaz Mona моноблок 008000 со тарет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *