Turkuaz Mona моноблок 008000 без тарет

11.890 ден

Во цената е вклучен softclose капак

Шифра: 6898 Category:

Карактеристики

Димензија

675x335xh810mm

Колекција

Mona

Потекло

Турција

Производител

Turkuaz

Состав

керамика

Употреба

симплон/балтик

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Turkuaz Mona моноблок 008000 без тарет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *