Попуст!

Turkuaz Ibiza конзолна ВЦ школка 018900-01

6.691 ден

Во цената е вклучен и soft close капак

Карактеристики

Димензија

370x510xh315mm

Колекција

Ibiza

Потекло

Турција

Производител

Turkuaz

Состав

керамика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Turkuaz Ibiza конзолна ВЦ школка 018900-01”