Turkuaz Ibiza конзолна ВЦ школка 018900-01

8.690 ден

Во цената е вклучен и soft close капак

Шифра: 6896 Category:

Карактеристики

Димензија

370x510xh315mm

Колекција

Ibiza

Потекло

Турција

Производител

Turkuaz

Состав

керамика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Turkuaz Ibiza конзолна ВЦ школка 018900-01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *