Turkuaz Duru моноблок симплон со тарет 028800

7.650 ден

Во цената е вклучен и капакот soft close

 

 

Шифра: + Category:

Карактеристики

Димензија

380х625хh790mm

Колекција

Duru

Потекло

Турција

Производител

Turkuaz

Состав

керамика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Turkuaz Duru моноблок симплон со тарет 028800”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *