Turkuaz City конзолно биде 015700

5.800 ден

Шифра: 3934 Категорија

Карактеристики

Димензија

365x525x285mm

Колекција

City

Потекло

Турција

Производител

Turkuaz

Состав

керамика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Turkuaz City конзолно биде 015700”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *