Turkuaz City конзолна ВЦ школка со тарет

9.130 ден

Во цената е вклучен и капак soft close

Шифра: 3900 Категорија

Карактеристики

Димензија

370х525х290мм

Колекција

City

Потекло

Турција

Производител

Turkuaz

Состав

керамика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Turkuaz City конзолна ВЦ школка со тарет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *