Turkuaz City конзолно биде 015700

4.399 ден

Шифра: 3934 Category:

Карактеристики

Димензија

365x525x285mm

Колекција

City

Потекло

Турција

Производител

Turkuaz

Состав

керамика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Turkuaz City конзолно биде 015700”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *