Turkuaz City конзолна ВЦ школка со тарет

6.890 ден

Во цената е вклучен и капак soft close

Шифра: 3900 Category:

Карактеристики

Димензија

370х525х290мм

Колекција

City

Потекло

Турција

Производител

Turkuaz

Состав

керамика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Turkuaz City конзолна ВЦ школка со тарет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *