The strand white 6x25cm гранитна плочка

740 ден

m2

Карактеристики

Димензија

6х25cm

Колекција

The strand

Пакување

0.48m2

Потекло

Украина

Производител

Golden Tile

Состав

Bештачки гранит

Тежина-en

10.56m2

Употреба

Sид, Надворешна/Внатрешна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “The strand white 6x25cm гранитна плочка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби ќе ви се допадне и...