Thermal Kendal 60×120

990 ден

Единична мера: m²

Карактеристики

Димензија

60×120 cm

Пакување во кутија

1.44m²

Потекло

Турција

Производител

Thermal Seramik

Тежина

35.2кг/пакување

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Thermal Kendal 60×120”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *