Тастер за активирање вода на вградно казанче Solea R0108AA

1.790 ден

Механичко активирање на вода.
Хром сјај-финиш.

Шифра: 8453 Категории: ,

Карактеристики

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Тастер за активирање вода на вградно казанче Solea R0108AA”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *