Sukar Line 4P Cube Grate линиски сифон 400 mm

990 ден

H 6,9cm

Карактеристики

Димензија

40 cm

Потекло

Турција

Производител

Sukar

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Sukar Line 4P Cube Grate линиски сифон 400 mm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *