Попуст!

Stone master Livorno white

1.050 ден

единица мерка -m2

Карактеристики

Пакување

0.62m2

Потекло

Полска

Производител

Stone Master

Тежина

20.95kg/m2

Употреба

Внатрешна /Ѕид

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Stone master Livorno white”