Попуст!

Stone Master Aramida Crema Вештачки камен

650 ден

Единица мерка: m²
За внатрешна и надворешна употреба.

Опис

Цената е за цела количина 0,9м2

Карактеристики

Пакување во кутија

0.45m²

Производител

Stone Master

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Stone Master Aramida Crema Вештачки камен”