Попуст!

SR-8612-OBLS Хидромасажна кабина

47.561 ден

– Калено стакло;
– Врати на лизгање;
– Интегрирани функции, вклучувајќи пареа, FM, вентилатор, Ozon-дезинфекција, сензор за температура, масажа на грбот, горен туш, рачен туш, плафонско осветлување и миксер од месинг;
– Едноставен контролен панел на допир;
– Акрилна када со текстуриран под-antislip.

Шифра: 6248 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

120x90x220cm

Потекло

Кина

Состав

Акрил/Стакло/Метал

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “SR-8612-OBLS Хидромасажна кабина”