Sommer ДАБ ВИСОК СЈАЈ Трослоен паркет

2.760 ден

Единечна мера: м2

Шифра: 8386 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Somer

Димензија

228.3 x 19.4 x 1.32cm

Дебелина

13.2mm

Пакување во кутија

2.658 m2

Потекло

Србија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Sommer ДАБ ВИСОК СЈАЈ Трослоен паркет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *