Silkapor блок 7,5cm

110 ден

Шифра: 2684 Категории: , ,

Опис

SILCAPOR е лесен микропорозен изолационен материјал за резервна изолација со исклучително добри термоизолациски својства.

SILCAPOR се
неоргански табли на база на високо дисперзиран аморфен силициум диоксид соспецијален инфрацрвен заматувач. SILCAPOR е незапалив и достапен соразлични ламинации од алуминиумска фолија или руно од стаклени влакна

Карактеристики

Димензија

60x25x7.5cm

Потекло

Косово

Производител

Silkapor

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Silkapor блок 7,5cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *