Silkapor блок 12,5cm

155 ден

SILCAPOR е лесен микропорозен изолационен материјал за резервна изолација со исклучително добри термоизолациски својства.

SILCAPOR се
неоргански табли на база на високо дисперзиран аморфен силициум диоксид соспецијален инфрацрвен заматувач. SILCAPOR е незапалив и достапен соразлични ламинации од алуминиумска фолија или руно од стаклени влакна

Шифра: 2698 Категории: , ,

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Silkapor блок 12,5cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *