Сигурносни врати XF-SM-804 Кафеава/Лева

18.450 ден

Структура на сигурносни врати-боен метал;
Рамка од челик d=1.4mm;
Крило од челик d=0.7mm;
Изолација-Полиуретан;
Шарки-Инокс;
Брава-Инокс;
Шпиунско око;
Опшивка-гумена;
Хоризонтална шина-инокс;
Вертикална шина-инокс;
Вградено ѕвоно-на батерии;
Систем на заклучување-хоризонтален и вертикален на 5 позиции.

Карактеристики

Димензија

130x205cm

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Сигурносни врати XF-SM-804 Кафеава/Лева”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *