Попуст!

Сигурносни врати Porta Profil

22.180 ден

– Метално крило електронски фарбано во RAL9005-мат црна, обложена со профилиран електрогалванизиран лим и MDF плоча со d=6mm со CPL фолија.
– Декоративни MDF или дрвени профили за крило.
– Подесувачки шарки.
– Брава Securemme/Cisa со мал клуч (поголема безбедност).
– Брава за делумно отворање.
– Шпиунско око со широк панорамски поглед од 180°.
– Крило со метлица (wind stop) со автоматско прилагодување на висина.
– Гумена периметриска рамка за изолација и амортизација.
– Точки на заклучување:
4 клипа за централно заклучување
1 клип за заклучување на брава
2 клипа на долна страна (14 брави)/4 клипа на горна/долна страна (16 брави)
1 горен клип
1 контролиран отворен клип (брава)
5 фиксни бебедносни завртки.

Шифра: 7231 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

100x210cm

Потекло

Грција

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сигурносни врати Porta Profil”