Seves Стаклен блок Облак

130 ден

Единица мерка: Парче

Карактеристики

Димензија

19x19x8cm

Потекло

Италија

Производител

Seves Glassblock

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Тежина

2.25kg

Капацитет

25 парчиња за m2

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Seves Стаклен блок Облак”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *