Сет мебел за бања Vega 65 кече

11.100 ден

Шифра: 1634,1633,9430 Категорија

Карактеристики

Димензија

65x45x55cm

Состав

MDF, иверка, керамика

Потекло

Турција

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет мебел за бања Vega 65 кече”