Сет мебел за бања Ukra 80 сив

10.200 ден

Карактеристики

Димензија

80x45xH60cm

Колекција

Ukra

Пакување

Сет елемент, мијалник и огледало

Потекло

Турција

Состав

MDF, иверка, керамика, стакло

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет мебел за бања Ukra 80 сив”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *