Сет мебел за бања Ukra 80 бел со ногарки

11.950 ден

Шифра: 1584,9395,9393 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

80х46хН85cm

Колекција

Ukra

Пакување

Сет елемент, мијалник и огледало

Потекло

Турција

Состав

MDF, иверка, керамика, стакло

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет мебел за бања Ukra 80 бел со ногарки”