Сет мебел за бања Ukra 65 сив со ногарки

10.950 ден

Карактеристики

Димензија

65x45xH85cm

Колекција

Ukra

Пакување

Сет елемент, мијалник и огледало

Потекло

Турција

Состав

MDF, иверка, керамика, стакло

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет мебел за бања Ukra 65 сив со ногарки”