Сет мебел за бања Ukra 55 сив

8.150 ден

Карактеристики

Димензија

55x45xH60cm

Колекција

Ukra

Потекло

Турција

Состав

MDF

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет мебел за бања Ukra 55 сив”