Сет мебел за бања Terra 90

62.800 ден

Во цената се вклучени елемент со мијалник и огледало.

Шифра: 9407,9406,9408 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

53x90xH85cm

Колекција

Terra

Пакување

Сет елемент, мијалник и огледало

Потекло

Турција

Состав

MDF, керамика, стакло

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет мебел за бања Terra 90”