Сет мебел за бања Mona 55 kece

11.600 ден

Шифра: 1630,1628,9411 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

55 cm

Состав

MDF, керамика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет мебел за бања Mona 55 kece”