Сет мебел за бања Irmak 85 бел

28.500 ден

Шифра: 4374,4344,4378 Категории: , , ,

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

85x45xH55cm

Пакување

Сет елемент, мијалник и огледало

Потекло

Турција

Состав

MDF, иверка, керамика, стакло

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет мебел за бања Irmak 85 бел”