Сет мебел за бања Irmak 85 бел

28.500 ден

Шифра: 4374,4344,4378 Категории: , , ,

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

85x45xH55cm

Пакување

Сет елемент, мијалник и огледало

Потекло

Турција

Состав

MDF, иверка, керамика, стакло

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет мебел за бања Irmak 85 бел”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *