Сет мебел за бања Camber 85

32.400 ден

Шифра: 8613, 9437, 9438, 9439 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

85x45xH55cm

Потекло

Турција

Состав

MDF, керамика, стакло

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет мебел за бања Camber 85”