Сет галантерија-INDUSTRIO-AWD02191505

1.370 ден

Карактеристики

Пакување

3 парчиња

Состав

порцелан

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет галантерија-INDUSTRIO-AWD02191505”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *